Va așteptăm cu drag la cursurile de înot ce se desfășoară la Bazinul din Dobroesti !

➡️Str. Agricultorilor nr.18-20, Dobroești, Ilfov

Școala numărul 2 – Campus Fundeni

✅ Cursurile sunt destinate copiilor, vârstă minima a beneficiarilor bazinului de înot este de 5 ani, iar vârstă maxima a acestora este de 18 ani

✅ Primaria Dobroesti ofera abonamente la un pret special pentru copiii care au cel puțin un părinte sau tutore cu domiciliul în comuna Dobroești.

✅Bazinul de inot reprezinta o investitie realizata de autoritatile din Dobroesti, avand ca scop sustinerea activitatilor extrascolare pe care le pot practica adolescentii si copiii din localitate.

🗓️ Detalii despre program si abonamente se pot obtine la nr de tel 0770.886.682 sau accesand site-ul BazinDobroesti.ro